یادواره شهدای چهار روستای بخش مرکزی کبودراهنگ برگزار می‌شود

بخشدار مرکزی کبودراهنگ از برگزاری یادواره شهدای چهار روستای ایده لو، پرورق، کوهین و آق تپه بخش مرکزی کبودراهنگ در 14 و 15 اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کبودراهنگ، یدالله ابراهیم‌خانی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای چهار روستای ایده‌لو، پرورق، کوهین و آق‌تپه بخش مرکزی کبودراهنگ اظهار داشت: یادواره 12 شهید روستای ایده‌لوی بخش مرکزی کبودراهنگ فردا چهارشنبه 13 اسفند ماه از ساعت 14 تا16 در مسجد جامع این روستا با سخنرانی احسان قنبری فرماندار کبودراهنگ برگزار می‌شود.

وی به برگزاری یادواره شهدای روستای پرورق اشاره کرد و گفت: یادواره پنج شهید روستای پرورق نیز روز پنج شنبه 14 اسفند از ساعت 15 تا 17 در مسجد جامع این روستا با سخنرانی حجت‌الاسلام یوسف روحانی امام جمعه کبودراهنگ برگزار می‌شود.
بخشدار مرکزی کبودراهنگ همچنین از برگزاری یادواره 12 شهید روستای کوهین خبر داد و افزود: این یادواره روز پنجشنبه 14 اسفند ماه از ساعت 15 تا 16 در مسجد جامع این روستا با سخنرانی حجت الاسلام اسدی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.
وی برگزاری یادواره 23 شهید روستای آق‌تپه را از دیگر یادواره‌های این هفته در بخش مرکزی کبودراهنگ اعلام کرد و گفت: این یادواره نیز با سخنرانی حجت الاسلام علی‌اکبر داراب کلاهی جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج از ساعت 14 تا 17 در مسجد جامع روستای آق‌تپه برگزار خواهد شد.
ابراهیم خانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه‌ای مردمی عنوان کرد و ابراز داشت: شهدا متعلق به گروه یا نهاد خاصی نیستند بلکه آحاد جامعه وامدار شهدا هستند و وظیفه تمام نهادها و ارگان‌ها بسترسازی در جهت تکریم مقام شهدا در جامعه است.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های سپاه و بسیج در راستای بسترسازی برگزاری یادواره‌های شهدا گفت: این نهاد مقدس همواره در پاسداشت مقام شهدا پیشگام بوده است.

/ 0 نظر / 37 بازدید